KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16119166

nr 1611 9166

Adolf Hallman

(1893-1968)

Signerad, blandteknik, daterad -44, porträtt, 27x30 cm, yttermått inklusive ram: 66x63 cm

Utrop:

1.200 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 8 april 2024
kl 21:04:46